Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik ilkeleri AKSOY TOURS – FZCO. tarafından sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Site ziyaretçisi, site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal bilgilerimize ulaşabilir, ayrıca sitede bulunan diğer hizmetlerimizden yararlanabilir.

Buna karşılık bazı bölümlere ulaşabilmeniz ya da bazı hizmetlerden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği alanlar olabilir. Bu alanlarda şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenebilir.

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için tüm şifreleriniz kodlanmış alanda muhafaza edilmektedir.

Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür.

AKSOY TOURS – FZCO ve ya Aksoy Reklam Seyahat İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında varlık gösteren diğer şirketler, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir.

Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında AKSOY TOURS – FZCO ve ya Aksoy Reklam Seyahat İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında varlık gösteren diğer şirketler bünyesinde kullanılmaktadır.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. Bir başka üyenin/ ya da AKSOY TOURS – FZCO ve ya Aksoy Reklam Seyahat İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ.bünyesi haricinde herhangi bir kişi ya da kuruluşun sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Resmi makamlardan gelecek talepler bu hükmün istisnasıdır. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

Bu siteyi kullanarak AKSOY TOURS – FZCO ve ya Aksoy Reklam Seyahat İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ. Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Şirket yönetsel kararlarına bağlı olarak, her zaman bu politikaya değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

Kredi Kartı ve Kişisel Bilgileriniz

 

AKSOY TOURS – FZCO ve ya Aksoy Reklam Seyahat İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ. internet sistemimize üye olurken tarafınızdan talep etmiş olduğumuz bilgiler ve rezervasyon sırasında aldığımız kredi kartı bilgileriniz, çok güçlü SSL(Secured Sockets Layer) ile güven altındadır. Bilgileriniz browserların kendi sağladıkları güvenlik standartları çerçevesinde güvenliktedir. SSL tüm özel bilgilerinizi internette şifrelendirir. Bu sayede yapmış olacağınız alışveriş güvenlidir.

 

AKSOY TOURS – FZCO ve ya Aksoy Reklam Seyahat İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim

Company name: AKSOY TOURS – FZCO

– IFZA Business Park, DDP, PO Box 342001, Dubai, United Arab Emirates

– Registration Tax number: 104426439600001

– Dubai Integrated Economic Authority Zones

– Licence number: 44432 – Out Bound Tour Operator

“AXOI” Aksoy Tours FZCO ticari adıdır