Serbest Dalış Kampı

Program Özeti 

 • Tarih: 9-12 Haziran 2024 
 • Yer: Göcek “Muğla”
 • Dilara Suvay ve Deephumans öncülüğünde
 • Sıra dışı koylarda sınırlarını zorla!
 • Gün doğumu/batımlarında PaddleBoard turları
 • Yoga ve nefes egzersizleri
 • İsteyene paddleboard eğitimi
 • Sualtı fotoğraf ve videoları
 • Antik hamam koyunda özel dalış
 • Trekking & yürüyüş
 • Eşsiz kadrajlar

KATILIM BEDELİ :

1250 Euro

REZERVASYON OLUŞTURWHATSAPP SORU SOR
Diğer turlar ve tarihler için Haberdar Ol

Nedir Serbest Dalış Eğitimi

Sualtı dünyasını keşfetmenin en saf hali olan serbest dalışın ilk adımdır. Bu eğitim özellikle, tüplü teçhizatsız sualtında çok az deneyime sahip ya da hiç deneyimi olmayanlar için tasarlanmıştır.

PADI Freediver eğitimi sırasında, 16 metreye kadar dalış yapabilmenize, nefesini 1.30 dakikadan fazla tutmanıza ve su altından 25 metre yatay yol kat etmenize, en önemlisi de bayılan bir dalgıca müdahale etmenize olanak verecek uygun solunum teknikleri, güvenlik prosedürleri ve etkili palet tekniklerini öğreneceksiniz.

Birkaç gün içinde bunu yapmak imkansız görünüyor değil mi?

DEEPHUMANS’ın kurucu PADI Serbest Dalış Eğitmeni Poyraz AKIN yardımıyla eğlenceli ve rahat bir şekilde başaracaksınız. Bu yüzden kaçırmamanız tavsiye edilir 🥰

 

9-12 Haziran Serbest Dalış Kampı “Göcek”

Muğla’nın eşsiz güzelliklerinden biri olan Göcek’in muhteşem doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri ve benzersiz koyları bizleri şimdiden heyecanlandıran bir yer. Özellikle bu koylarda serbest dalış deneyimine deneyimine bayılacaksınız 😇

Kurs Programı

3 günlük süren eğitimimiz üç bölümden oluşmaktadır: bilgi geliştirme, sınırlı su seansı ve iki açık su seansı

Serbest dalışa ait tüm bilgileri öğreneceğiniz eğitimimizde tüm teorik eğitim konularımız sıfırdan sizlere aktarılıyor. Teorik eğitimimiz biter bitmez hemen sığ su seansımızda statik ve dinamik apnea becerilerini öğrenip sığ suda bayılan bir dalgıca müdahale etme becerisine de hakim olacaksınız. Devamında  2 açık su seansımızda  en etkili eşitleme teknikleri, doğru vücut pozisyonları, etkili palet vuruş tekniği ve açık suda bayılan bir dalgıca müdahale becerisi ile donanacak mükemmel bir dalgıç olma yolunda sağlam bir yol kat edeceksiniz.

 

Üstelik Serbest Dalış’tan çok daha fazlası…

Bölgeyi deneyim odaklı keşfetmek en büyük hedefimiz. Göcek’in en güzel koylarında sabahları gün doğumunda ve gün batımlarında Dİlara Suvay önderliğinde paddle board turları yapacaksınız. İstediğimiz koyda yüzüp dileğimiz kadar denize doyacağız.

 

Etkinlikler:

– Serbest Dalış Eğitimi

– Yoga ve Nefes Pratikleri

– Paddle Board Eğitimi & Turları

– Sualtı Fotoğraf ve Videoları

 

Konaklama ve Taşıma:

25 metrelik 5 kabinliguletimizle Göcek’in en güzel koylarında konaklayacak ve seyahat edeceksiniz.

 

Ücret:

Kişi başı 1250 Euro konaklama, yemekler ve tüm etkinlikler dahil.

SINIRLI SAYIDA KONTENJAN!

Nerelere gideceğiz…

Gideceğimiz yerlerden bazı anılarımız 🙂
Olmasın mı senin de böyle özgün kadrajların 👇

Rezervasyon Oluştur

Faturalandırma işlemi için gereklidir.
Faturalandırma işlemi için gereklidir.
Instagram kullanıcı adınızın doğruluğundan emin olunuz, örneğin: dilarasuvay

Getirmen gerekenler

Bu bölgede iklim genellikle sıcak geçiyor. Ancak güncel bilgi için “Google Weather” dan hava şartlarını kontrol ederek uygun kıyafet getirmenizi öneririz. Bol bikini/mayo,  akşamları serin olursa yanınıza ceket almayı unutmayın. Bunun haricinde  paddleboard turları esnasında kullanmanız için su geçirmez çanta ve telefon kılıfı almanızı tavsiye ederim.

 

İade ve Değişiklik Hakları 

Gününde ve saatinde kullanılmayan satın alımlar geçersiz olup, bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan etkinliklerin iadesi için DeepHumans veya Axoi’den talepte bulunulamaz.
• Satın alımınız mücbir sebepler ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise etkinlik satışının iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar etkinlik yapılacak alanlarda ve/veya planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
• Katılımcı satın almış olduğu etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinliğe ait indirimli satın alımı olması durumunda Katılımcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda katılımcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

WHATSAPP SORU SOR