İşe Başlama Süreci

Ekibimize Katılım İçin 6 Adım

2005 yılından bu yana başarıyla faaliyet gösteren Hollanda menşeli şirketimiz, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle turizm sektörüne adım atmak için hazırlıklarını tamamladı. Yeni sektörde başarılı olabilmek için, ekibimize yeni yetenekler katmamız gerekiyor. Bu nedenle, zaman zaman farklı pozisyonlarda eleman ihtiyacımız olacak. Şirketimizin vizyonu ve hedefleri doğrultusunda, sizi de bu yeni yolculuğa davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

 

1. Pozisyona Başvuru

Kendinize uygun bir pozisyon buldunuz mu? Hemen başvurabilirsiniz. İlk olarak Kariyer portalımıza gidin ve size uygun pozisyona başvuru yapabilirsiniz. CV’nizi yüklemeyi unutmayın. Motivasyon mektubu yazarak kendinizi tanıtma ve motivasyonunuzu anlatma fırsatınız olacak. Bizim için sizi özel kılan şeyi öğrenmek istiyoruz.

 

2. Ön Değerlendirme

AXOI’nin yetkilileri tüm başvuruları tarar ve en uygun adayları belirler. Başvurunuzun sonucunu bir hafta içinde alırsınız.

 

3. Sizi Tanıyalım

Sizi sadece CV’nizle değil, aynı zamanda kişiliğinizle de tanımak istiyoruz. Telefonla bir görüşme düzenleyerek beklentilerimizin örtüşüp örtüşmediğini kontrol edeceğiz. Ardından ön eleme yapacağız.

 

4. Mülakat

Telefon görüşmesinden sonra heyecanımızı koruyorsak, ikinci görüşme veya çevrimiçi mülakat olabilir. Bu görüşme sırasında motivasyonunuzu paylaşmak ve gelecekteki işinizle ilgili sorular sormak için fırsatınız olacak. Bu aşamada arka planda referans kontrolleri de yapılacaktır. Son defa elemelerimiz olacak.

 

5. Teklif

Tebrikler! Size bir teklif sunacağız. Teklifi değerlendirmek için sizinle iletişime geçeceğiz. Teklifi yazılı olarak da alacaksınız, böylece rahatça gözden geçirebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Deneyiminiz ve nitelikleriniz doğrultusunda adil bir şekilde ücretlendirme yapacağız.

 

6. Oryantasyon

Onayınızı aldıktan sonra, ilk iş gününüzde rahat bir başlangıç yapabilmeniz için gerekli tüm idari işlemleri hallediyor olacağız. AXOI’ye katılmanızı kutlamak size şirketimiz, yeni ekibiniz ve diğer önemli bilgiler hakkında bilgi vermek için buradayız. AXOI ailesine hoş geldiniz!